Kalite Yönetim Sistemleri

Sahip olduğumuz yönetim sistemi standartlarını Entegre Yönetim Sistemi ile tek çatı altında yönetiyor, hizmet verdiğimiz tüm birimlerde standartların sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Entegre Yönetim Sistemi’nde, tüm birimlerimizde yürütmekte olduğumuz standartlar ve sistemlerimizin belgelendirme süreçleri TSE, Compass Group ve diğer dış kuruluşlar tarafından takip ediliyor; iç ve dış denetimlerle kontrol edilerek sürekli iyileştirme faaliyetleri yürütülüyor.

TSE-EN-ISO 9001:2008 Kalite Yönetim;
Müşterilerimize ve hizmet kalitesine verdiğimiz önemi güvence altına alıyoruz.

TSE-ISO-EN 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi uygulamaları ile;
Çevreye olan duyarlılığın artması, hizmet verdiğimiz tüm birimlerde çevresel etkinin azaltılması, atık yönetimi ve geri kazanım uygulamaları için gerekli çalışmaları yürütüyoruz.

TSE İSG OHSAS TS 18001: 2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamaları ile;
Tüm çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamının sağlanması amacıyla; faaliyet alanlarının iyileştirilmesi, personele gerekli olan eğitimlerin verilmesi ve önleyici faaliyetlerin yürütülmesini sağlıyoruz.

TSE İSO 10002 2006 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi uygulamaları ile;
Müşterilerimizin beklentilerini, taleplerini en üst düzeyde karşılayabilmek, sadakatini sağlamak, rekabet ve hizmet kalitemizdeki farkındalığı ortaya koyarak ve geliştirmek için çalışıyoruz.

Entegre Yönetim Sistemi politikalarımız