Güvence ve danışmanlık sunan sektör uzmanları
Profesyonel ekibimizin hizmet vermesini sağlayarak risk seviyenizi azaltın. Prosedür ve çalışma yöntemlerimizin hepsi, yasal gerekliliklere uygunluğu sağlamak için İş Sağlığı ve Güvenliği – ISG kültürümüzü yansıtıyor.

Yüksek standart sağlamada tutarlılık
Destek hizmetleri kabiliyetimiz, işletme platformumuz olan Compass Hizmet Çerçevesi üzerine inşa edildi. Ekibimizin belirgin kurallar doğrultusunda çalışmasını ve tutarlı bir hizmet seviyesi sunmasını sağlayan bu model, Compass’ın global deneyiminden ve katkılarından faydalanırken, her müşteriye özel çözümler sunabiliyor.

Tek iletişim noktası
Size Entegre ya da çokluhizmet sözleşmesi sunarak, işinizin düzenli akışını sağlayan tek sorumlusu ve iletişim noktanız olabiliriz. Ekiplerimize liderlik eden, alanında deneyimli ve uzman kalifiye yöneticilere sahibiz.

Maliyet verimliliği ve ödediğiniz hizmet bedelinin gerçek değeri
Satınalma gücümüz sayesinde avantaj sağlıyoruz. Farklı esnek sözleşme türleri sunarak, işinize değer katan uzun vadeli bir ortaklık oluşturmayı amaçlıyoruz. Ödediğiniz tutarın gerçek karşılığını vermenin en önemli unsurlarından birinin, sizinle ve ekiplerinizle olan ilişkilerimize yaptığımız yatırım olduğuna inanıyoruz.

Paylaşılan en iyi uygulama ve yaratıcı uygulama
Yerel ve uluslararası bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde en iyi uygulamalarımızı, yeni girişimlerimizi ve yaratıcı uygulamalarımızı faaliyet gösterdiğimiz pazarda hızlı bir şekilde paylaşma olanağına sahibiz.

Çevreye saygı ve projelerinizin desteklenmesi
Kurumsal sorumluluğumuzun 5 ana kuralı gereğince CO2 emisyonunuzu azaltma ve geri dönüşümü artırma gibi hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Müşterileriniz ve müşterilerinizle doğrudan iletişimde olan ekipleriniz, kuruluşunuzun çevre üzerindeki etkisini azaltmaya çalıştığını bildiklerinde, işinizi desteklemek ve geliştirmek için daha istekli olacaklardır.

Müşterilerimizin deneyimini güçlendirmek
Bir işyerinin, resepsiyonda ilk karşılamadan,tesis dış alanı bakımına kadar her alanda iyi izlenim bırakmasının önemini biliyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışanlarımıza yatırım yapmamız gerektiğine inanıyoruz.