Entegre Tesis Yönetimi ve İşletimi hizmet çözümlerimizi, gerek tek ofise sahip gerekse çok tesisli bir kuruluş olarak farklı bölgelerde faaliyet gösteren müşterilerimizin tüm özel taleplerine uyarlarız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını değerlendirmek için zaman ayırır, gelecekteki ihtiyaçları öngörür, ekibimizin tüm beklentilere uygun hale gelmesi için çalışırız.

Müşteri memnuniyetini sağlama konusunda proaktif bir yaklaşım benimseriz. Son beş yıldır yüzde 99’u aşan müşteri koruma oranımızla sektör lideriyiz. Liderliğimiz, Entegre Tesis Yönetimi ve İşletimi hizmetleri sunma konusunda mükemmelliği tanıyan, saygın “Partners Across Borders” (Sınır Ötesi Ortaklar) ödülü ile taçlandırılmıştır.

Farklı Ölçekler, Değişen İhtiyaçlar, En Uygun Çözümler

Farklı ölçeklerdeki müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz.

Küçük ve Orta Ölçekli Kurumlar
Orta ölçekli kuruluşlar konusundaki deneyimlerimiz, bu kuruluşların operasyonlarını yönetirken karşı karşıya kaldıkları zorluk ve fırsatları doğru anlamamızı sağlar. Her müşterimizin kendine özgü ihtiyaçlarını uzman gözüyle değerlendirerek verimli, hesaplı ve sürdürülebilir bireysel hizmetler sunarız.

Büyük Ölçekli Kurumlar
Eşi benzeri olmayan kaynak ağımız, rakipsiz uzmanlığımız, farklı pazar ve coğrafyalara uygun sonuçlar sunan küresel çerçevemizle bir araya gelerek tüm operasyonlarımızda bize üstünlük sağlar. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımız ve standartlarımız sayesinde, İSO 500 listesinde yer alan Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin de içinde bulunduğu birçok firmanın sürekli değişen ihtiyaçlarına Entegre Tesis Yönetimi ve İşletimi kapsamında paket çözümlerimizle cevap veririz.