Sertifikalı Yeşil Temizlik Programımız aracılığıyla sürdürülebilirlik tekniği ve biliminde uzmanlaşmak için kendimizi zorlarız. Yeşile yönelmenin önemli bir karar olduğunu bilir, bu nedenle adım adım tanıtılabilen ve kolaylıkla uygulanabilen çözümler geliştiririz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde, sosyal sorumluluğumuzun bilinciyle hareket eder; kapsamlı ISGÇ eğitimi ve kariyer geliştirme fırsatlarıyla çalışanlarımızın sürekli gelişimini destekleriz. En önemlisi, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve hatta bunları aşmak, böylece sağlam ve başarılı ortaklıklar kurmak için sergilediğimiz kararlılık, sürdürülebilirlik konusundaki tutkumuzu ortaya koyar.

Kurumsal Çevre Politikası

Değerlerimiz ve en iyi uygulamalarımız, öteden beri çevremizi korumaya ve çevresel sürdürülebilirliği sağlamaya dayanır.

Çevreye karşı sorumluluk bilinciyle formüle edilen ve üretilen ürünler kullanan “Yeşil Damga” (Green Seal) sertifikalı sürdürülebilir temizlik programları geliştirdik. “Yeşil Temizlik” (Green Cleaning) programımızla dikkatle seçilmiş ürünler ve uygulamaları benimseyerek, kendi karbon ayak izimizi azaltma yönünde adımlar atıyoruz.

Sosyal Sorumluluk Politikası

Sosyal sorumluluğu destekleyen standartlarımız ve en iyi uygulamalarımızla, her bir hizmet uzmanımızın kişisel ve mesleki gelişimini sağlamak için çalışırız.

Tesis Emniyeti
Çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliğine özen gösterir, kariyerleri boyunca kapsamlı ISG eğitimi almalarını şart koşarız. Her vardiyanın başında sıkı kuralları özetleyen, günlük ISG hatırlatmalarını yapan kapsamlı eğitimlerden, üç ayda bir gerçekleştirilen acil durum prosedürleri eğitimlerine kadar sağlık ve refahın tesislerimizde öncelik olarak görülmesini sağlamak için gereken her adımı atmaktayız.

Sürekli Eğitim ve Kariyer Gelişimi
Hizmet uzmanlarımızın görevlerinde uzmanlaşma isteğini göz önüne alarak, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarını tespit etmek için eğitim ve geliştirme programları hayata geçirdik. Her bireyin kişisel gelişim planını aktif olarak yöneterek destekliyor; tam potansiyele ulaşıp gelişebilmeleri için fırsatlar sunuyoruz. Her şeyden önce, yüksek verimlilik ve çalışan moralinin düzgün eğitim programlarıyla yakından ilgili olduğunu biliyor, iyi eğitimli insanların sürekli ilerleme kültürümüze esas oluşturduğuna inanıyoruz.

Onaylanmış Mükemmellik
Personelimizin özverili çalışmasına değer verir; üstün başarıları teşvik programları ve yıllık ödüllerle teşvik ederek kutlarız.

Yeşil Temizlik

Yeşil Temizlik Programımız müşterilerimize etkili, çevreyi koruyan bir temizlik sunar. Bu programın amacı, tesis sakinlerinin ve çalışanlarımızın, gerek sağlığı, hava kalitesini gerekse çevreyi olumsuz etkileyecek tehlikeli kimyasal ve biyolojik kirleticilere en az düzeyde maruz kalmalarını mümkün kılmaktır. Bu doğrultuda, en uygun çalışma ortamını elde etmek için hesaplı, çevreye zararsız ve sağlık bilinci taşıyan bir program sunmaya çalışırız.

Yeşil Temizlik Programında kullanılan tüm ürün ve ekipmanlar, Yeşil Damga sertifikalıdır.

  • El değmeden kullanılan temizlik ekipmanları, düşük basınçlı kimyasal püskürtme sisteminin ardından el ile ovalama ve tazyikli durulamayla temizler ve son olarak kirlenen çözelti imha edilmek üzere ayrı bir tankta toplanır.
  • Geri dönüşümlü tuvalet ürünleri, örneğin geri dönüşümlü tuvalet kağıdı ve geri dönüşümlü çöp torbaları kullanılır.
  • Tesise giren partikül miktarını azaltmak için tesis girişlerinde özel giriş paspası kullanılır.
  • Yüksek verimliliğe sahip, havayı filtre eden HEPA sertifikalı elektrik süpürgeleri kullanılarak, havadan gelen partiküllerin yüzde 99,9’unun tutulması sağlanır.
  • Otomatik cam silicide, temizlemek için kimyasal kullanılmaz, sadece saf su (elektrolizli su) kullanır.
  • Mikrofiber paspaslar ve temizlik bezleri kir parçacıklarının yüzde 98’ini beze alır ve bunları bezden temizlenene kadar tutar. Mikrofiber, geleneksel malzemelerden daha çok nemi emerek, daha az kimyasal kullanımı sağlar ve daha etkili bir temizlik sunar.